Tajemnice kosmosu, ludzi i istot pozaziemskich


Całe życie zastanawiamy się skąd, pochodzimy i do czego ostatecznie zmierzamy. Ludzie boją się rozmawiać o kosmosie, Wszechświecie, czy innych stanach świadomości. Myślę, że wielu ucieka od tego typu tematów, bo są one ciężkie do pełnego zrozumienia. Fascynują mnie książki, które wychodzą poza ramy naszego codziennego myślenia. Ukazują nam to, co może stać się dla ludzi nieuniknione w przyszłości. Nie powinniśmy się bać, ale poruszać coraz częściej rozmowy na temat tajemnicy Wszechświata. Książka “Pozdrowienia z kosmosu. Rozmowy o świadomości, Wszechświecie i budowaniu lepszego świata” autorstwa Mike’a Dooley’a i Tracy Farquhar, porusza te tajemnicze i zarazem fascynujące kwestie, związane z kosmosem i świadomością.

Czy radzimy sobie, jako cywilizacja? Czy dostrzegamy wszystko, co nas otacza, czy może coś pomijamy? Czy nauka przewyższa duchowość swoją wiedzą? Czy może to duchowość jest kluczem do postępu cywilizacyjnego? Rzucamy często takie pytania, które wędrują w eter i nie szukamy na nie odpowiedzi. A jeśli odpowiedzi istnieją, tylko my je błędnie interpretujemy?

Pozdrowienia z kosmosu. Rozmowy o świadomości, Wszechświecie i budowaniu lepszego świata od TaniaKsiazka to niesamowicie fascynujące rozmowy bohatera filmu “Sekret” – Mike’a Dooley’a i Franka – kolektywu ośmiu wysoko rozwiniętych istot, które obcują w innej, odległej galaktyce. Przemawiają oni za pośrednictwem medium Tracy Farquhar. Istoty te doskonale wiedzą przez co obecnie przechodzi nasza cywilizacja, ponieważ są one bardziej rozwinięte od nas. Ich cywilizacja przeszła już ten etap, w jakim my aktualnie jesteśmy. Cywilizacja Franka znajduje się w punkcie, który umożliwia im zaoferowanie pomocy ludzkości. Dzięki doświadczeniu oraz niebywałej mądrości cywilizacji Franka, możliwe jest odkrycie niezwykłej natury Wszechświata. Ludzkość ma szansę stworzenia nowego, lepszego świata.

Wejście na wyższy poziom świadomości jest możliwe. Otwórz się na nowe możliwości świata i poznaj tajemnice Wszechświata. Nie twórz bariery wokół swojej świadomości. To ona tworzy blokady wokół Twojej wewnętrznej aury.

Mike Dooley jest mówcą motywacyjnym i podróżuje po całym świecie. Słynie z niesłychanego optymizmu i jest wielkim marzycielem. Swoje życiowe nauki przekazuje ludziom z całego świata. Jest autorem wielu niezwykłych książek, m.in. “Dziesięć najważniejszych przesłań, które zmarli chcą przekazać Tobie”, “7 kroków do osiągnięcia szczęścia. Jak wykorzystać moc Wszechświata”. Tracy Farquhar jest znanym na całym świecie medium oraz kanałem parapsychologicznym. Słynie, jako instruktorka rozwoju osobistego, trener nieskończonych możliwości oraz mówczyni motywacyjna. Jest autorką takich książek jak: “Channeled Messages from Deep Space”, “Frank Talk: Book of Channeled Wisdom”.

Wzorzec zdjęcie utworzone przez freepik - pl.freepik.com